Kazino Online FastPay - lojëra elektronike më të mira dhe pagesa të shpejta në një vend

FastPay Casino

Kazinoja Online FastPay është një projekt i ri kumari i nisur nga Dama N.V. Shumë kazino të njohura operojnë nën menaxhimin e saj. FastPay ka një licencë ndërkombëtare të lëshuar nga Komisioni i Lojërave i Curacao. Kazinoja në internet kontrollohet rregullisht për ndershmëri dhe përdor makinat e faturave ekskluzivisht të licencuara. Projekti përqendrohet në shërbim cilësor dhe pagesa të shpejta.

FastPay

Shqyrtimi zyrtar i faqes në internet të FastPay

Faqja kryesore e kazinosë ndodhet në zonën e domenit COM. Disa vende kërkojnë projekte ndërkombëtare të lojërave të fatit për të marrë një licencë lokale, përndryshe faqet e tyre janë të bllokuara. Për të anashkaluar kufizime të tilla, ekziston një pasqyrë FastPay - kjo është një faqe shtesë që nuk ndryshon nga ajo kryesore në funksionalitetin dhe ndërfaqen. Dallimi i vetëm është domeni.

faqja FastPay është bërë me ngjyra të errëta. Vetëm butonat dhe lojërat kanë një dizajn të ndritshëm. Menuja e sipërme përfaqësohet nga skedat:

 • "Rreth Nesh" - pĂ«rmban informacion nĂ« lidhje me kazino;
 • "NdihmĂ«" - ju lejon t'i lini njĂ« kĂ«rkesĂ« shĂ«rbimit tĂ« mbĂ«shtetjes;
 • "Pagesat" - sistemet e mbĂ«shtetura tĂ« pagesave, kufijtĂ« e depozitave dhe tĂ«rheqjeve tregohen kĂ«tu;
 • "Promo" - seksioni paraqitet me informacion nĂ« lidhje me promovimet aktuale, shpĂ«rblimet, kushtet pĂ«r marrjen e tyre;
 • "TurnetĂ«" - kazino rregullisht zhvillon turne midis klientĂ«ve tĂ« saj, nĂ« seksionin mund tĂ« gjeni informacione pĂ«r turnetĂ« aktualĂ« dhe tĂ« ardhshĂ«m.

Në krye ka edhe një formë hyrjeje, një buton për të hapur dritaren e regjistrimit. Në këndin e sipërm të djathtë ka një buton për zgjedhjen e një gjuhe. Ndërfaqja është përkthyer në rusisht, anglisht, gjermanisht, ukrainas, polakë, finlandisht, spanjisht, çeke, japoneze, malajase, frënge, norvegjeze, turke.

Një banderolë informacioni zë një pjesë të rëndësishme të faqes kryesore. Këtu janë publikuar oferta promovuese, informacione themelore në lidhje me punën e kazinosë.

Nën banderolë ka lidhje me pjesët kryesore të kazinosë, ka një holl lojërash me makinat e fatit dhe lojëra të tjera. Të gjitha lojëra elektronike mund të testohen në modalitetin falas - nuk kërkohet regjistrim.

Në fund të faqes në internet të kazinosë FastPay ka një menu referimi, lidhje me seksionet me informacione ligjore. Mandatoryshtë e detyrueshme të studioni rregullat dhe kushtet e lojës para regjistrimit.

Kur vizitoni sitin nga një pajisje mobile, ndërfaqja automatikisht përshtatet me madhësinë e ekranit. Kjo ju lejon të luani lojërat tuaja të preferuara të lojërave të fatit nga një tabletë, smartphone me rehatinë maksimale.

Shërbimi ndaj Klientit

Kazinoja online FastPay ofron mbështetje për klientët 24/7. Ju mund të kërkoni ndihmë në çdo kohë të ditës. Mbështetja teknike ndihmon në regjistrimin, rimbushjen e llogarisë, etj.

Kazinoja ka siguruar disa kanale komunikimi:

 • Biseda nĂ« internet - e thirrur pĂ«rmes butonit pĂ«rkatĂ«s tĂ« menusĂ«, ajo Ă«shtĂ« e vendosur nĂ« kĂ«ndin e poshtĂ«m tĂ« djathtĂ« tĂ« faqes;
 • biletĂ« - mund tĂ« krijoni njĂ« biletĂ« pĂ«rmes butonit"MbĂ«shtetje" tĂ« menusĂ« sĂ« sipĂ«rme;
 • e-mail - duhet tĂ« dĂ«rgoni njĂ« apel vetĂ«m te kontaktet e treguara nĂ« faqen e internetit tĂ« kazinosĂ«.

Para se të kontaktoni shërbimin e mbështetjes, rekomandohet të shkoni te seksioni i FAQ. Këtu tashmë ka përgjigje të përgatitura për pyetjet popullore.

FastPay

Vizitorët e faqeve shënojnë atmosferën e këndshme të sitit zyrtar dhe vendndodhjen e përshtatshme të blloqeve kryesore funksionale të saj. Pankarta të ndritshme zëvendësojnë njëra-tjetrën, duke u treguar të ftuarve dhe anëtarëve të regjistruar të klubit FastPay Casino të gjithë informacionin e nevojshëm, si dhe duke provokuar interes për atë që po ndodh brenda mureve të tij virtual.

Faqja kryesore përmban butonat e regjistrimit, butonat e hyrjes dhe skedat e menusë. Ndërfaqja e grupuar logjikisht e bën të lehtë navigimin edhe për fillestarët. Lojërat e fatit nga vende të ndryshme do të ndihen rehat në faqet e tij, sepse është përshtatur për një numër të madh gjuhësh të ndryshme:

 • Rusisht;
 • anglisht;
 • gjermanisht;
 • Polonisht.
 • Australian
 • Kanadez

Spanjisht, Suedisht, Norvegjisht, Finlandisht, Malaj, Kazak, Turqisht, Frëngjisht, Çek, Japonez dhe shumë të tjerë nuk janë më pak të rëndësishme.

Stili i faqes zyrtare Fastray dallohet nga ngjyra të ndritshme, prandaj gëzohet. Mungesa e informacionit të panevojshëm dhe një dizajn i këndshëm ju lejon të shpëtoni shpejt nga problemet e përditshme, duke u zhytur në një larmi të madhe argëtimi në lojërat e fatit.

Transaksionet financiare në kazinonë FastPay

Kazinoja ofron shumë mënyra për të depozituar dhe tërhequr fitimet. FastPay punon me një gamë të gjerë të monedhave, duke përfshirë kriptovalutat - EUR, NOK, CAD, AUD, NZD, PLN, JPY, ZAR, USD, BTC, BCH, ETH, DOGE, LTC. Çdo klient i ri duhet të zgjedhë monedhën bazë të llogarisë në kohën e regjistrimit. Nëse depozitat pasuese bëhen në një monedhë tjetër, atëherë do të kryhet një konvertim automatik.

Shumica e depozitave në FastPay kreditohen pa komision, me përjashtim të portofolit elektronik WebMoney. Në më shumë se 80% të rasteve, paratë kreditohen në llogari menjëherë - menjëherë pas kreditimit, lojtari mund të vendosë baste.

Metodat e depozitimit të një llogarie loje:

 • karta bankare - Visa, Maestro, Mastercard;
 • kuletat elektronike - EcoPayz, Neteller;
 • kuponĂ«t - EcoVaucher etj.

Në total, kazino ofron 18 mundësi depozite. Kufijtë për rimbushje dallohen nga besnikëria, ato ju lejojnë të luani edhe me një buxhet të vogël - 10 USD, 10 EUR, 0,05 BCH, 4400 DOGE, 0,025 ETH, 0,001 BTC, 0,02 LTC, 102 NOK, 15 CAD, 15 AUD, 16 NZD, PLN 45, JPY 1285, ZAR 175.

Lista e sistemeve të pagesave për tërheqje është identike me opsionet e depozitave. Pagesat bëhen brenda 12-72 orëve, në varësi të shumës dhe sistemit të pagesave. Kufijtë minimalë të tërheqjes janë 2 herë më të larta se shuma e depozitës.

Për të tërhequr fonde nga llogaria, do të duhet të plotësoni të gjitha kushtet e bonusit (nëse lojtari merr pjesë në promovim), kaloni nëpër procedurën e verifikimit.

FastPay Casino

Shumëllojshmëri e automatëve në FastPay

Bordi i Lojërave të Fatit FastPay

Katalogu i lojërave të fatit FastPay ofron mbi 2 mijë lojëra për çdo shije. Faqja ka lojëra elektronike dhe ruleta nga më shumë se 30 ofrues:

 • Amatic, NetEnt, Fantasma;
 • PlaySon, Relax, Igrosoft, Microgaming, etj.

Kazinoja specializohet në lojëra elektronike të reja - pa makina retro me grafikë të vjetëruar. Katalogu përmban automat me 3 dhe 5 rrotulla, 5 ose më shumë linja pagese. Çdo vend i caktuar ka temën e vet, e cila i kushtohet dizajnit, elementeve të lojës, kolonës zanore.

Seksionet"Bleni Tiparin" dhe"Bitcoin, ETH, LTC" meritojnë vëmendje të veçantë. Seksioni i parë përmban makinat e fatit ku mund të blini raunde bonusi, seksioni i dytë paraqet lojëra elektronike me baste në formën e kriptomonedhës. Disa nga makineritë në FastPay përmbajnë çmime të çmuara.

Kazinoja ofron një larmi të gjerë të ruletave - ruletë amerikane, norvegjeze, automatike, etj. Ky grup lojërash përfaqësohet nga ofruesi Evolution. Lojtari mund të zgjedhë një tryezë të përshtatshme bazuar në preferencat dhe kufijtë personalë.

Bonuse dhe oferta promocionale për klientët e FastPay

Bonuse FastPay

Programi i bonusit të kazinosë përfaqësohet nga ofertat e mëposhtme:

 1. Bonuse për klientët e rinj. Ata janë kredituar në depozitat e para dhe të dyta në FastPay. Në depozitimin e parë, lojtari merr fonde bonusi dhe rrotullime falas, në të dytën - vetëm para bonus. Shuma e saktë e bonusit përcaktohet nga madhësia e depozitës. Shuma maksimale e bonusit të parë është 865 NOR, 100 USD/EUR, 0,5 BCH, 1,9 LTC, 44000 DOGE, 127 CAD, 130 AUD, 0,01 BTC, 1511 CAR, 0,25 ETH, 10670 JPY, 374 PLN ... Madhësia e së dytës është 2 herë më e vogël. Mund të përdorni vetëm një herë ofertën e mirëseardhjes.
 2. Sistemi i besnikërisë. Përbëhet nga nivele - për të arritur secilin ju duhet të grumbulloni pikë statusi. Ata janë kredituar për bastet në automatet dhe lojërat e tjera. Sistemi i besnikërisë ndikon në numrin e bonuseve në dispozicion. Për të arritur një nivel të ri, lojtari merr 15 deri në 500 rrotullime falas.

Fastpay është një projekt interesant që duhet të konsiderohet nga të gjithë adhuruesit e lojërave të fatit. Kazinoja ofron gjithçka që ju nevojitet për një kohë interesante, zhytje në botën e lojërave të fatit. Lojtarët presin argëtim të lojërave të fatit me cilësi të lartë, pagesa të shpejta, një faqe në internet të përshtatshme, një numër të madh shpërblimesh dhe një program besnikërie fitimprurëse. Kushti i vetëm është që vetëm të rriturit të mund të regjistrohen në sit.