Rishikimi i procedurës së regjistrimit të kazinosë FastPay

Kazino e licencuar FastPay është një projekt ndërkombëtar që u lansua në verën e vitit 2018. Ajo u ofron të gjithë entuziastëve të lojërave të fatit një katalog të madh lojërash për çdo shije - nga lojërat klasike të tavolinës deri te vendet me prerje. Veryshtë shumë e lehtë të bëhesh klient i kësaj kazino - regjistrimi në kazino FastPay nuk kërkon shumë kohë.

Rregullat e regjistrimit të kazinosë në internet

Uebfaqja zyrtare e Fastpay operon brenda kornizës së legjislacionit ndërkombëtar të lojërave të fatit, bazuar në një licencë në juridiksionin e Curacao. Për këtë arsye, vetëm personat që janë mbi 18 vjeç në kohën e regjistrimit mund të bëhen klient kazino.

Rregulli i dytë i rëndësishëm është një llogari. Kazinotë online ndalojnë krijimin e më shumë se një llogarie kumari për person. Banorët e shumicës së vendeve të botës mund të bëhen klientë të FastPay, me përjashtim të vendeve në vijim:

  • Portugalia, Gjibraltari, Franca me territoret e saj jashtĂ« shtetit;
  • SHBA, Bullgaria, Xhersi, Hollanda, Izraeli;
  • Lituania, Sllovakia, Britania e Madhe, InditĂ« PerĂ«ndimore;
  • SpanjĂ«, Curosao.

Disa lojëra nga katalogu mund të mos jenë të disponueshme për vende të caktuara.

Gjatë procesit të regjistrimit, lojtari merr përsipër të studiojë të gjitha rregullat e kazinosë në internet dhe të pajtohet me ta. Rekomandohet të mos injoroni këtë proces, njohja e rregullave do të shmangë shumë konflikte.

Shkelja e rregullave të FastPay mund të rezultojë në bllokimin e llogarisë.

FastPay

Oferta promocionale për klientët e rinj

Të gjithë përdoruesit që janë regjistruar në FastPay mund të llogariten në një bonus depozite të parë. Shuma maksimale e shpërblimit është 100 USD/EUR ose 865 NOK, 127 CAD, 130 AUD, 138 NZD, 375 PLN, 1500 ZAR, 10650 JPY, 0.01 BTC, 1.9 LTC, 0.256 ETH, 0.05 BCH, 44000 DOGE ... Shuma e fondeve të bonusit llogaritet bazuar në 100% të madhësisë së depozitës.

Bonusi aktivizohet kur llogaria plotësohet, kodi promovues nuk është i nevojshëm. Si shtesë, lojtari merr 100 rrotullime falas në automatet. Ata kreditohen në mënyrë të barabartë - 20 rrotullime falas brenda 5 ditëve nga data e depozitimit.

Për të kthyer fondet e bonusit në fonde reale, duhet të vendosni baste në një shumë që do të jetë 50 herë më e madhe se shuma e bonusit të përllogaritur.

FastPay ka një bonus të dytë depozite. Tarifohet në formën e 75% të shumës së depozitës. Ky bonus është 2 herë më i vogël se bonusi i depozitës së parë.

Procesi i krijimit të llogarisë

Ju mund të regjistroheni për kazinonë FastPay në faqen kryesore, ose në pasqyrën e saj. Regjistrimi është i disponueshëm nga një kompjuter, smartphone dhe tablet.

Për të krijuar një llogari, klikoni në butonin"Regjistrohu". Ndodhet në krye të faqes, me ngjyrë të gjelbër. Klikimi i butonit do të aktivizojë formularin e regjistrimit me fushat e mëposhtme:

  • email;
  • numri i telefonit;
  • fjalĂ«kalimi - rekomandohet tĂ« specifikoni kombinimin mĂ« tĂ« vĂ«shtirĂ«;
  • monedha - duhet tĂ« zgjidhni njĂ« nga monedhat e disponueshme - USDT, USD, EUR, DOG, BCH, LTC, ETH, BTC, ZAR, JPY, PLN, NZD, AUD, NOK, CAD.

Të gjitha fushat kërkohen. Përdoruesi gjithashtu duhet të zgjedhë kutinë"Pajtohem me rregullat". Në fazën e regjistrimit, ju mund të regjistroheni në listën promovuese të postave, ose të çabonoheni nga ajo. Buletini përfshin oferta interesante, lajme kazino. Mund ta riaktivizoni atë në llogarinë tuaj personale.

Pasi të klikoni në butonin"Regjistrohuni", kazino do të dërgojë një letër me një lidhje në e-mailin e specifikuar. Kërkohet për aktivizim - përdoruesi mund të klikojë në lidhjen direkt në letër, ose ta kopjojë dhe ngjisë në shiritin e adresave të shfletuesit. Nëse një mesazh nga FastPay nuk është në Kutinë tuaj brenda 30 minutash, duhet të hapni dosjen Spam, ku mesazhi mund të ishte marrë gabimisht.

Aktivizimi i llogarisë ju lejon të identifikoheni me një fjalëkalim dhe email. Në llogarinë tuaj personale, duhet të hapni një profil dhe të plotësoni informacionin që mungon për veten tuaj. Të gjitha të dhënat duhet të jenë të sakta. Ju mund të shtoni monedha shtesë të llogarisë në llogarinë tuaj - kazino nuk i kufizon klientët e saj në një monedhë.

Verifikimi i Identitetit në Kazino FastPay

Vetëm përdoruesit e verifikuar mund të përdorin plotësisht të gjitha shërbimet e kazinosë në internet. Tërheqja e fondeve nga llogaria e lojrave hapet vetëm pas identifikimit të personit. FastPay mund të kërkojë verifikim në çdo kohë, por është më mirë ta bëni vetë menjëherë pas regjistrimit.

Kazino garanton sigurinë e të dhënave personale. Për verifikim, duhet të hapni faqen"Llogari" në llogarinë tuaj personale dhe të shkoni në seksionin"Dokumente". Këtu duhet të ngarkoni një skanim ose foto të pasaportës tuaj, ose dokument tjetër që mund të provojë identitetin tuaj. Imazhi duhet të jetë me cilësi të mirë.

Si shtesë e pasaportës, mund t'ju duhet një deklaratë bankare, një faturë për pagesën e komunikimeve, etj. Dokumenti duhet të ketë inicialet që përputhen me pasaportën. Afati maksimal për kontrollimin e dokumenteve të dërguara është 24 orë. Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë, video ose telefonata.

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me identifikimin personal, lojtarët mund të kontaktojnë ndihmën. Ai punon 24/7 dhe është i disponueshëm përmes bisedës së drejtpërdrejtë dhe postës elektronike.

Mbyllja dhe"ngrirja" e një llogarie

Klientët e kazinosë në internet FastPay kanë të drejtë të fshijnë llogarinë e tyre të lojërave në çdo kohë. Llogaria mund të mbyllet duke kontaktuar ekipin mbështetës.

Nëse një lojtar nuk hyn në llogarinë e tij personale për 6 muaj, nuk vendos baste dhe nuk bën depozita, llogaria e tij pezullohet. Ngrirja e një llogarie nuk është mbyllje, ajo mund të riaktivizohet.

Si ta bëni bastin tuaj të parë në Fastpay?

Ju mund të vendosni baste në kazino menjëherë pas regjistrimit. Fondet kreditohen menjëherë. Shuma minimale e depozitës është 0,01 BTC, 14 NZD, 10 EUR/USD, 37 PLN, 13 CAD, 4400 DOGE, 0,2 LTC, 13 AUD, 151 ZAR, 0,05 BCH, 1060 JPY, 0,025 ETH, 87 NOK. Kazinoja nuk kërkon komision për rimbushje, por mund të vendoset nga sistemi i pagesave.

Pasi të jenë kredituar fondet, mbetet të zgjedhim lojën e duhur. FastPay ofron për të luajtur lojëra elektronike, lojëra në tryezë, kazino live me tregtarë të drejtpërdrejtë. Më shumë se 1000 lojëra janë në dispozicion në këtë faqe interneti. Makinat e fatit mund të testohen gjithashtu në një mënyrë falas. Ekzistojnë lojëra elektronike të veçanta për bast në kriptovalutë.

Të gjithë klientët e rinj të kazinove në internet bëhen automatikisht anëtarë të sistemit të besnikërisë. Pikët jepen për përdorimin aktiv të shërbimeve të FastPay. Ata përcaktojnë nivelin e lojtarit në programin e besnikërisë. Secili nivel jep privilegjet e veta. Për shembull, lojtarët me nivelin e dytë dhe më të lartë të kazinosë ofrojnë një dhuratë për ditëlindjen.

Pikët e përllogaritura ose pikët e statusit mund të shkëmbehen me para të vërteta. Mund të bëni një shkëmbim një herë në vit - në javën e fundit të dhjetorit.

Regjistrimi në FastPay hap mundësi të mëdha për adhuruesit e makinave të fatit dhe lojërave të tjera të lojërave të fatit. Easyshtë e lehtë të regjistrohesh në sit - duhet të plotësosh një formular të shkurtër. Kazinoja kërkon identifikim për të konfirmuar identitetin - kjo është një procedurë standarde në të gjitha kazinotë ligjore në internet.